top of page

Kirsten Goldermann Maler, keramik, porcelænsmaling, ikoner kgoldermann@gmail.com

Annette Koefoed Pottemager, keramik    Annette.0206@gmail.com

Inger Brødsgaard Maler      ingerbroedsgaard@webspeed.dk

John Lindahl Hansen Pottemager john@goldermann.dk

Lene Østervang Jensen Maler baunevej133@hotmailo.com

Inga Knudsen Maler, skulptur ingaknudsen@cool.dk

Birgit Bylov Filt birgit@hanbi.dk

Hella Olsson Filt, pileflet hellauld@gmail.com

Kirsten Lang Filt madamblue@hotmail.com

Anette Brockhoff Filt anette@brockhoff.dk

Alan Hauge Christensen Maler, skulptur alanhaugec@gmail.com www.alans.dk

Berglind S. Pedersen Maler begga42@gmail.com

Annika Møller Skaarup Keramik skomagergade@privat.dk

Hanne Henschke Glas og vævning   hanne.haenschke@gmail.com

Bente Pedersen Akvarel maler benp@pedersen.mail.dk

Maria Elena Smith Maler delma22@yahoo.dk

Annette Gotlieb Maler, Mixed Medie m.m. gotlieb1651@gmail.com

Elisabeth Windelin-Haslund Maler ew-h@hotmail.com

Solveig Fink Nielsen Keramiker solefink@gmail.com

Lillian Rønne Maler liner@vip.cybercity.dk www.instagram.com/lillian.roenne

Tina Keldskov Jensen Maler og strik tinakeldskov@gmail.com

Simone Cronvall Lindahl Pottemager simonelindahl@gmail.com

Kirsten Villarruel Maler artbyvillarruel@gmail.com

Camilla Kempf Pallis Keramik camillapallis@gmail.com

Søren-Anderssen10x15-300dpi_1-1

Søren Skovgaard Andersen Maler soeren.andersen63@hotmail.com

trine

Trine Trytek Maler og linoliumstryk trinetrytek@hotmail.com

bottom of page